Wygrywamy z Bks-em !!!

Już od pierwszego gwizdka sędziego mnóstwo ataków na bramkę Gości oraz Gospodarzy. Jednak więcej sytuacji do zdobycia bramki miał BKS.Jeden z nieudanych ataków Gospodarzy, którzy trafili w poprzeczkę i piłka wyleciała z bramki. Po dość mocnej grze, sytuacjach, które zapierały dech w piersiach pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0.
Od drugiej połowy obie drużyny walczyły jeszcze mocniej. Niebezpieczne sytuacje stwarzały sobie obie drużyny z rzutów rożnych, kontrataków oraz wyprowadzaniu akcji.
Około 60 minuty obejmujemy prowadzenie dzięki bramce samobójczej zawodnika BKS. Nasi zawodnicy 2-3 minuty później nieco rozproszeni dopuszczają do zdobycia bramki Gospodarzom. Wynik 1:1. Mecz od początku...
Po ostrej grze, faulach nasz zawodnik Filip Jurczykowski wyprowadza piłkę podając do Mateusza Oczkowskiego, który fenomenalnym opanowaniem pokonuje bramkarza BKS dając nam prowadzenie 2:1. W ciągu ostatnich minut BKS próbował stworzyć sobie dogodne sytuacje jednak zawodnicy KS Łochowo/AF Brzoza nie odpuścili Gospodarzom aż do końcowego gwizdka sędziego.